AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

środa, 12 września 2012

Malediwy

Mój Luby przytaszczył z zakupów butlę płynu do płukania tkanin z zawieszką w stylu „Wygraj 10 tysięcy złotych na komfortowy wyjazd lub jeden z komfortowych koców Silana”. I pomimo tego, że generalnie nie wierzę w tego typu konkursy i nie biorę w nich udziału, postanowiłam puścić smska z numerem paragonu.

Ach, jak cudnie byłoby wygrać taki wymarzony urlop… Przez chwilę wyobraziłam nas sobie na plaży, gdzieś na Malediwach, wygrzewających się w tropikalnym słońcu. Piasek byłby biały jak mąka, woda tak lazurowa, że aż zielona, a powietrze pachnące egzotyką….

I gdy już zupełnie zapomniałam o całej sprawie, dostałam nagle smsa, że „Gratulacje! że zostałam wylosowana i że miło jest im poinformować o tym, że zostałam laureatem nagrody Silana!”. Mało z krzesła nie spadłam z wrażenia. Wyyyyyygrrrrałłłaaammmm!!! Nareszcie! I może nie jest to szóstka w totka, ale zawsze coś!

Niestety, za chwilę przeczytałam pozostałą część smsa, która brzmiała: „Wyślij na nasz adres zwycięski paragon, a otrzymasz w nagrodę wspaniały, komfortowy kocyk”. Kocyk…

No i to by było na tyle, jeśli chodzi o nasze Malediwy :-).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.