AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

piątek, 26 października 2012

Czwartek w skrócie

Egzamin

Mój Luby miał dzisiaj kolejny egzamin w swojej aplikacyjnej sesji. Egzamin składał się z dwóch części – testowej i praktycznej. Ta druga polegała na tym, że zdający dostali akta sprawy i musieli napisać kompletną skargę do sądu administracyjnego. Łatwo więc nie było, ale wierzę w moją kochaną zdolniachę :-). Wyniki w przyszłym tygodniu.

Śledzik

Po raz pierwszy od początku ciąży naszła mnie wielka ochota na śledziki :-). A że zaczęły za mną chodzić również ogóreczki konserwowe, zrobiłam nam dzisiaj na kolację wielką michę sałatki śledziowej, którą podjadam teraz systematycznie. Smakują boooosko… Jutro wybiorę się do rybnego po kolejną porcję małosolnych:-).

Łup

Upolowałam w lumpku oryginalną, karmelową torebkę Jimmy Choo. Przechwyciłam ją, gdy właścicielka sklepu akurat wynosiła ją z zaplecza. Jest prześliczna. Jeszcze nigdy nie miałam w ręku tak mięciutkiej skórki. Cały dzień się nią zachwycam :-).

Artur

Najnowszy pomysł Lubego na imię dla naszego Juniorka. Adam i Grzegorz już mu się nie podobają i postanowił przekonać mnie do Artura. Że niby to na cześć legendarnego Króla Artura :-). Mam jednak wątpliwości, to imię brzmi jakoś tak twardo… Coraz bardziej skłaniam się natomiast do Tomasza lub Karola. Oj, ciężko nam będzie się zdecydować...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.