AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

czwartek, 15 listopada 2012

Wieści różne

Cukrzyca ciążowa

W światowy dzień walki z cukrzycą dowiedziałam się, że mam cukrzycę ciążową. Powtórne badanie krzywej glukozowej wyszło jeszcze gorzej, niż poprzednie i lekarz nie mógł postawić innej diagnozy. Jeszcze wczoraj miałam nadzieję, że się wywinę, bo na cukrzycę ciążową zapada tylko ok. 3% kobiet spodziewających się dziecka, ale niestety... Nie na żarty przeraziłam się też, gdy usłyszałam o konsekwencjach nieleczonej lub źle leczonej cukrzycy. I przyznam się Wam szczerze, że trochę mnie to wszystko podłamało, ale wiem, że muszę wziąć się w garść i zacząć działać. Jutro idę do specjalistycznej poradni diabetologicznej dla kobiet w ciąży. Im szybciej zacznę leczenie, tym lepiej.

Przepuklina

Jakby przygód zdrowotnych było nam mało, wczoraj okazało się, że Mój Luby nabawił się przepukliny pachwinowej. Jedyną metodą leczenia, która może przynieść jakiś efekt, jest zabieg operacyjny. Po zakończeniu maratonu egzaminacyjno-szkoleniowego, będzie więc musiał stawić się w szpitalu. Niezła z nas parka, jak sypiemy się ze zdrowiem, to razem :-).

Prezent

Żeby nie zamęczyć Was tym moim narzekaniem, zmienię troszkę temat i pochwalę się Wam prezentem, który dostałam wczoraj od Lubego. Wiedząc, że mój stary sprzęt dożywa swoich ostatnich chwil, mój kochany mąż kupił mi pięknego, nowiusieńkiego i supernowoczesnego laptopa!!! Nie mogę się nacieszyć i wciąż go oglądam. Nareszcie nie będę musiała zapisywać swoich postów z częstotliwością co pół minuty, z obawy, że komputer zawiesi się lub po prostu wyłączy :-).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.