AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

czwartek, 20 grudnia 2012

Fajny dzień

Zaczęło się od dobrych wyników hormonów tarczycy :-). Po moich ostatnich, zdrowotnych problemach, były dla mnie bardzo, bardzo miłym zaskoczeniem. A gdy endokrynolog powiedziała mi, że jej zdaniem Maluszkowi nic już od strony mojej tarczycy nie grozi, rozpłynęłam się ze szczęścia. Oczywiście do końca ciąży muszę brać hormony, ale to tak drobny szczegół, że nawet nie warto o nim wspominać :-).

Wracając do domu, pierwszy raz od bardzo dawna, nabrałam wielkiej ochoty na zakupowe szaleństwo. I to bynajmniej nie prezentowe, a moje własne, ciuchowe. Pomimo tłumów w sklepach i użerania się z kurtką w przymierzalni, było naprawdę super. Co więcej, czego bym nie przymierzyła, leżało jak ulał :-). Kto by pomyślał, że można znaleźć tyle fajnych rzeczy na ośmiomiesięczny brzuszek? I chociaż zupełnie tego nie planowałam, kupiłam dwie długie tuniko-sukienki, przepiękny lśniący sweterek i koszulę w granatową kratkę. Aaaa, i grubaśny sweter dla Mojego Lubego :-).

Ale to nie był koniec rozpieszczania mnie przez los na dwa dni przed końcem świata. Godzinę po powrocie do domku, dowiedziałam się, że wygrałam wspaniały zestaw kosmetyków w konkursie organizowanym przez jeden z urodowych blogów :-). Kosmetyków z kategorii mocno ekskluzywnych, których pewnie nigdy w życiu nie kupiłabym sobie sama. Szczęśliwa i dumna z siebie byłam tym bardziej, że zwycięzcę wyłoniono nie przez zwykłe losowanie, ale poprzez wybór najciekawszej odpowiedzi na konkursowe pytanie :-).

A na sam koniec dnia, mój kochany Luby wręczył mi, tak zupełnie bez okazji, moje ulubione perfumy. Wyobrażacie sobie?! Na pięć dni przed Gwiazdką dostać prezent bez okazji?! Czyż nie jest najwspanialszym mężem na świecie :-)?! Jest, prawda?!

To był naprawdę fajny dzień :-)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.