AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

piątek, 7 grudnia 2012

Mikołajki

Odwiedził Was w tym roku św. Mikołaj? Mnie odwiedził i chyba byłam wyjątkowo grzeczna, bo dostałam dokładnie to, czego pragnęłam :-).

Od dawna czekałam na premierę najnowszej książki Jeffrey’a Archera „Za grzechy ojca”. To kontynuacja wydanej rok temu, niezwykle wciągającej powieści „Czas pokaże”. Pierwsza część kronik Clifftonów skończyła się bardzo emocjonująco i jestem naprawdę ciekawa, jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Mój Mikołaj chyba wiedział, jak bardzo, bo właśnie tę książkę znalazłam rano w swoim prawym bucie :-). Już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę ją czytać. Jeśli Archer nadal pisze na tak wysokim poziomie, to czeka mnie niezwykła, pasjonująca i życiowa opowieść, od której trudno się będzie oderwać.

Lewy bucik zawierał natomiast, jedyną dostępną dla mnie, ale jakże wspaniałą rozkosz smakową – trzy tabliczki 70-procentowej gorzkiej czekolady! Jedna jest z nadzieniem wiśniowym z chilli, druga ze skórką pomarańczy, a trzecia z białym nadzieniem truflowym i sosem miętowym... Na pierwszy ogień poszła ta wiśniowa. Niebo w gębie to za mało, by powiedzieć, jak była pyszna... Aż żal, że wolno zjeść mi tylko jedną kostkę dziennie.

Jeszcze raz dziękuję mój kochany św. Mikołaju :-)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.