AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

środa, 19 grudnia 2012

Wieści różniste

Hubert

Najnowszy pomysł Mojego Lubego na imię dla Juniorka to... Hubert :-). To kolejne imię, którego nawet przez moment nie brałam pod uwagę. Ale muszę przyznać, że jakbym miała wybierać między Arturem, na którego upierał się do tej pory, a Hubertem, to faktycznie bardziej podoba mi się ta druga propozycja.

Synowa

Dzisiaj dowiedziałam się, że w maju na świat przyjdzie Zuza – moja przyszła synowa :-). Madziu, Michale – gratulujemy z całego serca!!!

Śnieg

Wiem, że mamy połowę grudnia i śnieg nie powinien mnie dziwić, ale to, co zobaczyłam dziś rano troszkę mnie zszokowało. Nasze miasteczko zostało totalnie zasypane białym puchem. Spod wielkich zasp nie było widać ani samochodów, ani płotu otaczającego osiedlowy parking.

Badania

Wczoraj byłam w szpitalu na kolejnych badaniach hormonów tarczycy. I jak zwykle ostatnio, zupełnie nie wiem, czego się spodziewać. Mam wrażenie, że moje wyniki to totalna ruletka. Im lepiej się czuję, tym są gorsze. I chociaż miałam odebrać je dzisiaj, to na myśl o przedzieraniu się przez zaspy, postanowiłam przełożyć to na jutro.

Prezenty

Macie już wszystkie prezenty? My już prawie finiszujemy. Został nam już właściwie tylko szwagier. W tym roku postawiliśmy na zakupy internetowe i muszę Wam powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie wiem jak wytrzymałabym szwendanie się po sklepach w tym zakupowym szale, który ogarnął ludzi. Mam tylko nadzieję, że kurierzy dotrą do nas przed weekendem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.