AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

środa, 5 grudnia 2012

Wtorkowy flash

Nawet się nie obejrzałam, a zaczął się nam ósmy miesiąc ciąży. W związku z tym uznaliśmy, że najwyższa pora umówić się na sesję brzuszkową, którą planowaliśmy od początku ciąży. W przyszłą środę uwiecznimy  naszego Juniorka u fotografa, jeszcze w wersji „pod serduchem”. Już nie mogę się doczekać efektów :-).

Idąc za ciosem, ustaliliśmy też termin wizyty „zapoznawczej” na porodówce. Nasza położna chce mieć pewność, że w godzinie „zero” nie zgubimy się w gąszczu korytarzy :-). Cieszę się, że będę miała okazję zobaczyć wszystko „na spokojnie”, porozmawiać, rozejrzeć się po oddziale. Może dzięki temu, będę czuła się chociaż troszkę pewniej?

Odkryłam dzisiaj, że w sieci są już odcinki drugiego sezonu  „Bez tajemnic”. Obejrzałam siedem pod rząd :-). I chociaż wiem, że dla wielu osób jest to przegadany, nudny, pseudopsychologiczny serial, to mnie się bardzo podoba...

Dostałam od lekarza pozwolenie na zjedzenie przed snem jednej kostki czekolady gorzkiej 70%. Nigdy nie lubiłam gorzkich czekolad, ale teraz moje podniebienie przeżywa prawdziwą kulinarną rozkosz :-).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.