AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

niedziela, 16 grudnia 2012

Zdolniacha

Doszłam do wniosku, że naprawdę zdolna ze mnie bestia. Bo sami przyznajcie, potrafilibyście zapiąć kurtkę razem z własnymi ustami? W dodatku omijając dolną wargę, a wciągając w żelazne objęcia górną? Pewnie nie... A ja potrafiłam :-)! Do tej pory nie wiem, jakim cudem, ale udało mi się to koncertowo.

Widząc w lusterku moją twarz, najpierw zamarłam w niemym szoku, potem poczułam potworny ból, a na koniec zobaczyłam tryskająca krew. Byłam tak zdziwiona, że musiało minąć dobrych parę sekund, zanim szarpnęłam zamek w dół. Nawet nie mogłam mieć za złe Mojemu Lubemu lekkiego uśmiechu na wieść o tym, co zrobiłam.

W sumie teraz to i mnie to trochę śmieszy. Przypomniała mi się kultowa scena ze "Sposobu na blondynkę", w której Ben Stiller przyciął sobie zamkiem "klejnoty rodzinne". Interweniowała policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe, na wiele lat przekreślając jego marzenia o szczęśliwym życiu u boku pięknej Cameron Diaz :-). Pamiętacie ten widok? Aż wstyd się przyznać, ale moje usta wyglądały bardzo podobnie :-).

Pozdrawiam!

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.