AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

piątek, 29 marca 2013

Powroty

Nie było mnie tu troszkę, wiem i przepraszam. Mój Luby wziął parę dni wolnego i zrobiliśmy sobie długi, (prawie) leniwy weekend. Po raz pierwszy od trzech miesięcy spędziliśmy razem tyle dni. Żadnej nauki, żadnych wyjazdów, żadnych ludzi dookoła. Tylko my i nasz Hubercik. Mój mąż nie mógł się nim nacieszyć. Ja nie mogłam się nacieszyć nimi oboma.

Tak dobrze jest być znowu w domu. I chociaż moi rodzice bardzo nam pomogli i jestem im bardzo wdzięczna, to jednak było mi ciężko z dala od naszego mieszkanka i Lubego. Na szczęście mamy już za sobą egzaminy radcowskie i nasze życie wróciło do normalności. No, może z tą normalnością troszkę przesadziłam, bo jest teraz z nami Hubert, ale prawie :-).

Ostatni dzień egzaminów obejmował prawo administracyjne i gospodarcze. Mój Luby był z niego najmniej zadowolony, ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Wyniki mają być 30 kwietnia. Teraz pozostało nam tylko czekać i liczyć ewentualnie na jakieś przecieki. Nieoficjalnie wiemy już, że ma zdany pierwszy dzień egzaminu – test wiedzy z całości. Może coś się uda dowiedzieć również co do reszty.

Jeszcze raz dziękuję Wam za trzymanie kciuków i ciepłe myśli!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.