AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

czwartek, 21 marca 2013

Różności

Egzaminy

Dwa dni egzaminów radcowskich już za nami. Jak na razie Mój Luby jest zadowolony, także kciuki zadziałały. Dziękuję Wam kochani za pamięć i pozytywne fluidy :-)! Zostały mu jeszcze dwa dni. Jutro zdaje prawo cywilne, a w piątek administracyjne i gospodarcze. Będę Was na bieżąco informować. Mam nadzieję, że dalej będziecie z nami myślami, za co z góry dziękuję!

Nocki

Maluszek nareszcie wyregulował sobie nocną porę snu i karmienia. Od dwóch dni budzi mnie z dokładnością szwajcarskiego zegarka o 0.20, 4.20 i 6.15. Je sobie spokojnie, odbija jak stary chłop, a potem grzecznie zasypia :-). W trakcie karmienia potrafi oderwać się od cyca, pośmiać się całą buzią przez minutę, po czym wrócić do jedzenia. Jestem w nim coraz bardziej zakochana :-).

Pasje

Wycwaniłam się ostatnio i te długie godziny, jakie spędzam na karmieniu Młodego, wykorzystuję na nadrabianie zaległości kinowych. Oglądam filmy na laptopie w dwudziesto-trzydziestominutowych fragmentach, w zależności od apetytu mojego małego żarłoczka. W ten sposób obejrzałam już „Życie Pi”, „Annę Kareninę”, „Poradnik pozytywnego myślenia” i „Niemożliwe”. Tak mi tego brakowało... Uwielbiam dobre kino, zawsze uważnie śledziłam filmowe premiery, bardzo często chodziliśmy też z Lubym do kina. Ostatnie trzy miesiące natomiast, to była prawdziwa posucha. Nie mam pojęcia, dlaczego tak późno na to wpadłam :-).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.