AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

wtorek, 19 marca 2013

Trzymajcie kciuki!

Kochani! Wszystkie ręce na pokład! A konkretnie wszystkie kciuki! Po wielu miesiącach bardzo intensywnej nauki, nieprzespanych nocach i hektolitrach wypitej kawy, Mój Luby dotarł do końca swojej edukacyjnej drogi.

Jutro rozpoczyna się czterodniowy egzamin radcowski. Dla niewtajemniczonych wyjaśniam, że odbywa się on na zakończenie aplikacji radcowskiej, a jego zaliczenie pozwala przyoblec się w togę i nosić zaszczytne miano „mecenasa”. Mój Luby pierwszego dnia będzie zdawał test z tak zwanej „całości”. Drugiego dnia dostanie „do rozwiązania” sprawę z prawa karnego, trzeciego dnia – z prawa cywilnego, a na koniec czeka go prawo administracyjne i gospodarcze.

To, że jest to egzamin trudny, to za mało powiedziane. To najbardziej paskudny, stresujący i wymagający egzamin, o jakim słyszałam i jaki Mój Luby mógł sobie zafundować. Widziałam jednak, ile pracy i czasu włożył w przygotowanie się do niego, dlatego wierzę, że będzie dobrze.

Tylko „z przezorności procesowej” :-), czyli na wszelki wypadek, będzie miał w kieszeni marynarki amulet od Huberta, czyli jego opaskę ze szpitala. Różową, bo niebieskich akurat nie mieli na porodówce, gdy młody się rodził :-).

Bardzo Was proszę - trzymajcie kciuki!

Ps. ange761 - kciuki trzymamy również za Ciebie!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.