AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

niedziela, 28 kwietnia 2013

Odwiedziny w firmie

Wczoraj po raz pierwszy od urodzenia Huberta, odwiedziłam swoją firmę. Ludziska w biurze przywitali mnie bardzo serdecznie. Wyściskali, zrobili herbatkę, dali prezent dla Huberta. Wszyscy też zgodnie stwierdzili, że jest klonem Mojego Lubego :-). A potem przyjechała szefowa. W sumie było miło, ale już po 10 minutach zostałam przyparta do muru i szczegółowo wypytana o plany powrotu do pracy. Czy po urlopie macierzyńskim mam zamiar wziąć zaległy urlop wypoczynkowy (40 dni), czy myślę ewentualnie o wychowawczym, czy nie mam przypadkiem w planach drugiej ciąży... A potem usłyszałam, jak dużo pracy się szykuje, że jestem potrzebna, że moje odejście osłabiło zespół, że jeśli nie wrócę, to będzie trzeba kogoś przyuczyć, itp., itd. 

Powiedziałam szefowej, że moja decyzja będzie uzależniona w dużej mierze od wyników egzaminów Mojego Lubego i tego, czy znajdziemy nianię dla Huberta. I że jeśli będę brała urlop wychowawczy, to raczej do stycznia, tak by być przy małym przez pierwszy rok jego życia. Stanęło w końcu na tym, że mam się określić do połowy maja.

Gdy wróciłam do domu, jak zwykle włączyłam TVN24, a tam trwała właśnie konferencja prasowa premiera, w której poinformował, że roczny urlop macierzyński jednak będzie przysługiwał wszystkim rodzicom dzieci urodzonych w 2013 roku! Moja rozmowa z szefową stała się więc nieaktualna... Cieszę się jak wariatka!

Zostajemy razem Hubi :-)!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.