AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

wtorek, 2 kwietnia 2013

Ząbki?

Kochani, napiszcie mi, czy to możliwe, by mój Hubercik, na 3 dni przed rozpoczęciem czwartego miesiąca życia, mógł zacząć ząbkować??? Zaczynamy z Lubym poważnie się nad tym zastanawiać, bo ślinotoku dostał dzieciak i piąstki non stop pcha do buzi. Jeszcze żeby ssał te swoje kosteczki, to może bym myślała, że bawi się nimi po prostu, ale nie, on jeździ nimi po dziąsłach, jak po tarce. Ewidentnie go swędzą paskudy. Na dokładkę marudny się zrobił, popłakuje i spać nie chce (a już tak dobrze było). A gdy już w końcu usypia, to prawie zawsze z krawędzią pieluchy w buzi.

Zawsze wydawało mi się, że ząbkowanie odbywa się trochę później, tym bardziej, że sama wzbogaciłam się o pierwszego zęba dopiero w 9 miesiącu życia. No, ale z drugiej strony moja teściowa twierdzi, że Luby już w 4 miesiącu pięknym ząbkiem jej zaświecił, więc może młody po tacie taki szybki?

Sama nie wiem, co myśleć... Póki co, smarujemy mu dziąsełka maścią na ząbkowanie i młody rzeczywiście się uspokaja. Jak myślicie, czy to faktycznie mogą być zęby? Jak to było u Was?

Pozdrawiam ciepło w ten wiosenno-zimowy wieczór!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.