AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

sobota, 18 maja 2013

Hubi's news

Ku mojej wielkiej radości, Hubi rośnie jak na drożdżach. Ma cztery i pół miesiąca, a waży już prawie 6,5 kg! Pewnie pomyślicie, że nie ma się czym chwalić, ale dla mnie każdy dodatkowy gram to powód do szczęścia. Młody jest wcześniakiem, startował od 2,3 kg, więc cieszę się, że tak ładnie nadgania rówieśników urodzonych w terminie.

Zresztą potwierdziła nam to ostatnio neonatolog. Pochwaliła, że silny, że pięknie trzyma główkę, że jest wesoły i towarzyski. Fakt, że Hubi był tego dnia w doskonałym nastroju. Nie złościł się o położenie na brzuszku i co chwila obdarzał lekarkę swoim najrozkoszniejszym uśmiechem. Generalnie wizyta przebiegła sto razy lepiej niż ta sprzed dwóch miesięcy. Wtedy usłyszałam, że dziecko jest za chude i że powinnam się zastanowić nad doradcą laktacyjnym. A potem dostałam wizytówkę koleżanki lekarki, która za „drobną opłatą” pokaże mi, co i jak. Nieźle się wkurzyłam...

Byliśmy też z Młodym na kolejnym pobraniu krwi do badania hormonów tarczycy FT3, FT4. Ciągnie się wciąż za nami ta sprawa omyłkowego przepisania mi w ciąży czterokrotnie za wysokiej dawki hormonów (pisałam o tym tu). Na szczęście, wygląda na to, że Hubi ma zdrową tarczycę. Dzięki Bogu, bo bym chyba utłukła tę pseudo lekarkę, przez którą urodziłam dziecko przed terminem.

A ze spraw nie-medycznych zaliczyliśmy właśnie pierwsze turlanie :-). W trakcie porannych figli nastąpiła nagle szybka akcja - plecki, boczek, brzuszek... Hubi był chyba jeszcze bardziej zdziwiony niż my :-). Ale spodobało mu się i namiętnie próbuje turlanie powtarzać. Wiem, że chwalę się, jak każda matka zwariowana na punkcie swojego dziecka, ale to takie cudowne uczucie widzieć, jak nasze dziecko się rozwija... :-).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.