AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

czwartek, 30 maja 2013

Maluchowe trendy

Zaglądacie czasami na dziecięce blogi modowej? Ja odkryłam je niedawno i wpadłam jak przysłowiowa śliwka w kompot. Fantastyczne zdjęcia, rozkoszne dzieciaki, oryginalne i modne ciuszki... Aż się oczy cieszą na widok tych maluszków. No i człowiek (w sensie ja :-)) uzmysławia sobie, że można dziecko ubrać dużo mniej infantylnie, niż proponują to znane sieciówki. Bez tych stosów falbanek, cekinów, misiów i piesków. Mniej infantylnie, ale wciąż ładnie, wygodnie i z pomysłem.

Blogi z modą dziecięcą oglądam najczęściej w środku nocy, karmiąc Hubiego. A że moje dziecię lubi się spokojnie podelektować jedzeniem, mam czas obskoczyć kilka ulubionych :-). Potem zwykle zasnąć nie mogę, bo zastanawiam się, gdzie by tu znaleźć dresowe spodnie z obniżonym krokiem w rozmiarze 68, czy koszulkę z wywalonym językiem Rolling Stones’ów :-). Na szczęście wszechmocne allegro, komisy i second handy przychodzą mi z pomocą i mogę wyżyć się twórczo na moim biednym synu. Ostatnio upolowałam rewelacyjną kurteczkę w stylu american college na sześciomiesięcznego bobasa :-). Hubi wygląda w niej jak milion dolarów :-).

Modowych blogów dziecięcych jest w internecie mnóstwo. Wiele z nich niestety nie jest wartych cennego czasu zajętej miliardem ważniejszych spraw mamy. Ale jeśli jesteście zainteresowani mogę z czystym sumieniem polecić Wam tych kilka adresów:

http://szafeczka.com/ - moja absolutna faworytka. Patrząc na Nikolę aż nabieram ochoty na córę :-).

Miłego oglądania i pozdrawiam Was cieplutko!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.