AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

sobota, 25 maja 2013

Piątek wypunktowany

- no i skończyło się antybiotykami. Choróbsko trzymało się mnie tak długo i wytrwale, że dzisiaj wylądowałam po raz drugi u lekarza. Dostałam antybiotyki, które według lekarza mogą brać kobietki karmiące, a według ulotki absolutnie nie powinny. Nie wiem teraz, co zrobić... Brać i odstawić Hubiego, czy karmić go pomimo wszystko...?

- zrobiliśmy dzisiaj drugie podejście do zupki marchewkowej Huberta. Tym razem to ja go trzymałam, ale karmił Mój Luby. Spryciarz zastosował stary jak świat sposób „na samolocik” i cała porcja marchewki wylądowała pięknie w brzuszku uśmiechniętego Hubiego :-). Kto by pomyślał, że tak malutkie dziecko zainteresuje się już tą zabawą?

- mamy dzisiaj z Lubym pewną małą okazję i muszę się Wam pochwalić, że dostałam cudny prezencik :-). Jeśli Hubi nam pozwoli, spędzimy zaraz wspólny, spokojny wieczór, oglądając jakiś fajny filmik. A jutro ciąg dalszy świętowania, bo Mój Luby ma urodziny :-).

- no i jeszcze jeden malutki news – zostanę ciocią :-)! Moja świadkowa Anetka spodziewa się córeczki :-)! Gratuluję kochana!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.