AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

piątek, 21 czerwca 2013

Niespodzianka

Mam nadzieję, że mi wybaczycie, ale od razu na wstępie muszę dopuścić się małej prywaty :-): Kochany mój mężu, jeśli zacząłeś czytać ten wpis, natychmiast przerwij, bo dotyczy niespodzianki, jaką szykujemy z Hubim dla Ciebie na zbliżający się Dzień Ojca. A chyba chcesz mieć niespodziankę :-)? Będziesz mógł go przeczytać później, ale teraz poćwicz silną wolę i zamknij tę stronę, dobrze? Z góry dziękuję!

Przepraszam kochani, już jestem z powrotem. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca. Dla naszej rodzinki jest szczególny, bo pierwszy. Długo się zastanawiałam, jaki prezent mogłabym w imieniu Hubiego zrobić Mojemu Lubemu i szczerze mówiąc, fajnych pomysłów brakowało. Nie chciałam, by był to standardowy kubek, książka, czy krawat. Z drugiej strony Hubi jest za mały na wierszyki, piosenki i laurki. W końcu postanowiłam, że miłym prezentem, takim, który wzbudzi ciepłe emocje będzie.... przepraszam na chwilkę..

Kochanie, to ostatni moment, by przestać czytać :-)

będzie ramka z pięknym zdjęciem, zrobionym przez profesjonalnego fotografa Magdalenę Sulwińską. A że znamy i lubimy się z tą wspaniałą kobietką, która tworzy prawdziwe cudeńka, szczególnie jeśli chodzi o fotografię dziecięcą, wybór był oczywisty. Przy okazji muszę się Wam pochwalić, że zdjęcie Hubiego, które Magda zrobiła, gdy Młody miał 18 dni, wciąż ma na jej stronie mnóstwo odsłon tygodniowo:-).

Mój 18 dniowy Hubi :-)

Początkowo umówiłyśmy się na sesję w poniedziałek po chrzcie Hubiego, ale Mój Luby w ostatniej chwili postanowił wziąć wolne i musiałyśmy akcję przełożyć. Spotkałyśmy się więc dzisiaj, a że pogoda dopisała, Magda robiła Hubiemu zdjęcia w plenerze. Miała ze sobą piękne poduchy z białej koronki, które ułożyła na trawce pod drzewkiem i tam robiłyśmy całą sesję. Ja też załapałam się na kilka zdjęć i już się cieszę na tę piękną pamiątkę. Nie mogę doczekać się efektów! Z racji tego, że do Dnia Ojca zostało już mało czasu, a Magda ma teraz pełnię sezonu i nie wyrobiłaby się z obróbką całości, umówiłyśmy się, że sama wybierze najładniejsze zdjęcie i prześle mi dzisiaj na e-maila. Ja je na spokojnie jutro wywołam i kupię odpowiednią ramkę, taką by Luby mógł ją sobie postawić na biurku w pracy :-). A resztę odbierzemy później.

A co zaplanowały Wasze dzieciaczki :-)? Miłego wieczoru!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.