AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

środa, 12 lutego 2014

Podziękowania i losowanie książki "Położna"

Kochani, na początku chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za niezwykły odzew pod postem „Położna. 3550 cudów narodzin”. 

Dziękuję za te wszystkie komentarze i prywatne wiadomości, które od Was otrzymałam. Za to, że podzieliłyście się ze mną swoimi przeżyciami i marzeniami. Za to, że postanowiłyście napisać, chociaż nie macie w zwyczaju zostawiać komentarzy na blogach. A także za to, że jesteście z nami nawet w najdalszych zakątkach świata :-)). Nie wiedziałam, że tak Was dużo za morzami i oceanami :-)!!!!

Dziękuję Wam za ciepłe słowa, kierowane w naszą stronę. Nawet nie wiecie, jak wiele dla nas znaczą. Dają nam siłę i niezwykłą motywację, by pomimo zmęczenia i wiecznej gonitwy, zasiąść wieczorem przed komputerem i przelać „na papier” nasze wspomnienia i przemyślenia.

Dziękuję Wam za to wszystko całym naszym Hubisiowym serduchem :-).

Żałuję bardzo, że miałam dla Was tylko jedną książeczkę, bo najchętniej obdarowałabym wszystkie osoby, które do nas napisały. Obiecuję jednak, że takie małe, blogowe rozdawajki będą zdarzać się częściej.

A tymczasem, zapraszam Was na filmik z konkursowego losowania. Hubiś wiedział już, co i jak, więc poszło szybko i sprawnie :-).Gratulujemy serdecznie Megi W. i prosimy o kontakt :-).

Pozdrawiam serdecznie,

Hubisiowa mama


Aktualizacja 24.02.2014: Z racji tego, że Megi W. nie zgłosiła się po wygraną "Położną", książka leci do Agaty Kasztelan :-)! Gratuluje Kochana!

6 komentarzy:

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.