AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

poniedziałek, 26 maja 2014

Wyniki konkursu z firmą Belmam

Kochani! Nadszedł czas na ogłoszenie wyników losowania drewnianych literek, ufundowanych przez firmę Belmam. Przypominam, że zwycięzca otrzyma od naszego sponsora literki, składające się na imię podane w konkursowym komentarzu. Wygrany będzie mógł dowolnie wybrać kolor drewna, a także wzór wstążeczki, oczywiście w ramach aktualnej oferty.

Mam nadzieję, że wybaczycie mi posłużenie się generatorem losowania zamiast łapką Hubisia, ale pomimo moich usilnych popołudniowych starań, plac zabaw wygrał z konkursem.

Komentarze liczyłam klasycznie od góry, pomijając podwójne, nie dotyczące konkursu, bądź anonimowe bez żadnych namiarów.  W efekcie, nową właścicielką literek została Mama chłopca o imieniu Tomasz...... :-)!
Serdecznie gratulujemy!!!!! Zgłoś się do naszego sponsora w sprawie nagrody! Będziemy czekać na Ciebie do 30 maja włącznie.

A wszystkim, którym się nie udało, szepnę tylko, że już za kilka dni będę miała dla Was kolejny konkurs ze wspaniałą, chociaż zupełnie innego rodzaju, nagrodą :-).

Serdecznie pozdrawiam,

Hubisiowa mama


3 komentarze:

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.