AUTOR BLOGA NIE ZEZWALA NA KOPIOWANIE!!

Kontaktjoanna.mackiewicz@op.pl


3 komentarze:

 1. Droga Hubisiowa Mamo! Przez trzy wieczory żyłam Twoim życiem. Trzy bo tyle zajęło mi przeczytanie tego bloga "od deski do deski", post po poście. Super lektura! Łezka mi się zakręciła w oku jak pisałaś o przyjściu Hubisia na świat! Bardzo miła i ciepła z Ciebie osóbka. Gratuluję "świetnego pióra", ślicznego Hubisia i udanego życia! Pozdrawiam Monika Bednarz- Olivkowa mama

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moniko, aż nie wiem, co napisać...:-)! Dziękuję, że poświęciłaś nam tyle swojego, cennego przecież czasu! Nawet nie wiesz, jak wielką radość mi sprawiłaś i jak zmotywowałaś do dalszego pisania. Dziękuję i bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!

   Usuń
 2. Witam serdecznie,

  natknęłam się na Twój blog w ubiegłym roku i jestem pod wielkim wrażeniem Twoich postów. Bardzo lubię wracać do Twojego Hubisiowa.

  Po lekturze wielu z Twoich wpisów przekonuję się, jak w wielu tematach mamy takie samo lub podobne zdanie. Bardzo się cieszę z tego.
  Obecnie jako mama dwójki skarbów prowadzę dom dla moich najbliższych i chodzę do pracy, a także próbuję złapać równowagę w tym szalonym świecie, w którym żyję. Już kilkakrotnie złapałam się na tym, że czytając Twój post myślałam, że czytam o sobie.

  Pozdrawiam Ciebie i Twoich najbliższych.
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że mogłam gościć Cię w naszym Hubisiowie :-). Będzie mi bardzo miło, jak napiszesz parę słów.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83),
jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.